Hey, een bult!

21+4

Nou vandaag toch nog een plus punt! Ik lag op de bank en opeens voelde ik ons kindje echt heel duidelijk! ik had mijn buik bloot gemaakt om mijn hand erop te leggen, maar nog voordat ik mijn hand op mijn buik had, schopt hij/zij nog een keer! En ik zag een kleine bubbel ontstaan! Tjee wat gaat het snel! Nu al zo sterk!!!

Ben zo trots op ons kindje! En dat van die stomme opvang komt ook heus wel goed! Er zijn volop kraamverzorgsters nodig, dus misschien ga ik wel voor een meer flexibel bureau werken!

Veel mensen vroegen of we geen mensen in de buurt hadden, maar onze ouders en andere familieleden wonen 1 uur rijden hier vandaan!

Groetjes van een trotse moeder in spee! En bedankt voor de reacties!

418 x gelezen, 0

reacties (0)



  • naatje79

    prachtig om te zien he
    mijn mannetje weigerde alleen altijd als papa voelde of keek als hij dan net weg liep of zijn hand van mijn buik haalde schopte hij
    geniet er maar van ze krijgen er een handje in je uit je slaap te halen door te laten voelen hoe hard ze kunnen schoppen
    liefs nathalie